ZEGAR STOJĄCY 8 GRAWER EUROPEJSKI KOZIOŁ SARNY LZ LASER DESIGNS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LZ LASER DESIGNS
  • Dostępność: Jest (Dostępny od ręki)  (1 szt.)
    Czas realizacji: dostępny od ręki
  • szt.
  • Cena brutto: 339,00 zł 275,61 zł

Wprowadź do swojego domu naturalną elegancję dzięki naszemu stojącemu zegarowi z łupka z motywem kozła sarny (European Roe Buck). Ten wyjątkowy model łączy ponadczasową siłę naturalnego łupka z dopracowanym detalem graweru. Ustawiony na kominku, półce lub stole, będzie jednocześnie funkcjonalnym zegarem i wyrazistą dekoracją.

 

Ręcznie wykonany z naturalnego łupka

Każdy stojący zegar z motywem kozła sarny powstaje z wysokiej jakości naturalnego łupka, dobieranego ze względu na fakturę, trwałość i naturalne piękno. Motyw jelenia jest precyzyjnie grawerowany, a poroże i sylwetka wyróżniają się wyraźnym kontrastem. Co więcej, każda płyta łupka jest unikalna, dlatego każdy zegar ma swój własny rysunek i charakter. Aby zachować jego wygląd, kamień zabezpieczamy ochronnym wykończeniem, które chroni przed wilgocią i zużyciem. Dzięki temu zegar pozostaje elegancki przez lata.

Wolnostojący projekt i cichy mechanizm


W przeciwieństwie do klasycznych zegarów ściennych, ten model ma solidną tylną podpórkę, dzięki której stoi stabilnie na płaskich powierzchniach. Dodatkowo cichy mechanizm kwarcowy zapewnia płynne odmierzanie czasu bez odgłosu tykania. Z tego powodu zegar sprawdzi się w cichych wnętrzach, takich jak sypialnia, gabinet czy biuro. Możesz też wybrać czarne lub białe wskazówki, aby dopasować zegar do wystroju. Dzięki temu pasuje zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i rustykalnych.

Cechy i specyfikacja

Materiał: wysokiej jakości naturalny łupek

Konstrukcja: wolnostojąca, z tylną podpórką

Grawer: motyw kozła sarny (roe buck)

Mechanizm: cichy kwarcowy (bez tykania)

Wskazówki: do wyboru czarne lub białe

Wykończenie: zabezpieczone przed wilgocią i zarysowaniami

Styl: rustykalny, wildlife, inspirowany naturą

Wykonanie: ręcznie robione w Irlandii

 
 

Cześć! Nazywam się Łukasz Ziach i jestem właścicielem LZ Laser Designs and Engraving z siedzibą w Williamstown w Irlandii. Od wielu lat pasjonuję się grawerowaniem laserowym, a z czasem przekształciłem tę pasję w profesjonalną działalność. Połączenie nowoczesnej technologii z artystycznym podejściem pozwala mi tworzyć unikatowe realizacje.

Pracuję z szeroką gamą materiałów, takich jak drewno, stal nierdzewna, szkło, łupek i skóra. Dzięki temu mogę ożywiać niezliczone historie oraz portrety ludzi i zwierząt z całego świata, stając się częścią ich opowieści. Więcej o grawerowaniu znajdziesz „tutaj”.

Każdy projekt nadzoruję osobiście, dbając o najwyższą jakość na każdym etapie — od projektu po wykonanie. Jako jednoosobowy zespół zajmuję się wszystkim: od marketingu i projektowania po pakowanie. Dbałość o detale sprawia, że każde zamówienie jest wyjątkowe i naprawdę osobiste.

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie