TOOL MINIPRYBAR IGŁA MIEDŹ 1

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FORMAFORM
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • Cena brutto: 210,00 zł 170,73 zł
  • Niedostępny

Podstawowe dane:

Wymiary w przybliżeniu +/- 1,0mm

Grubość: 9,5mm

Szerokość: 12,5mm

Wysokość: 87,5mm

Waga przed obróbką: 70g

#MINIPRYBAR to nic innego jak określenie dla rodziny przedmiotów, których główną funkcję stanowi połączenie „otwieracza do butelek" oraz "dźwigni/podważnika". W moim, wolnym tłumaczeniu znaczy to "MAŁY PODWAŻANY BAR".

#IGŁA to nic innego jak otwieracz do butelek, jej drugorzędną funkcją może być wszystko co tylko przyjdzie użytkownikowi do głowy, wyróżnia ją jednak dodane miejsce na standardowy BIT philips. Jak wszystkie inne przedmioty od FORMA\FORM, #IGŁA zaopatrzona jest w otwór pod paracord. 

Cześć,

mam na imię Paweł i mieszkam w Poznaniu. Od zawsze fascynowało mnie konstruowanie, projektowanie i tworzenie różnych (potrzebnych bądź mniej potrzebnych) rzeczy, dlatego cieszę się, że mogę tak zawodowo, jak i hobbystycznie spełniać młodzieńcze fascynacje, w pracy: jako konstruktor kreatywny oraz od dwóch lat hobbystycznie: jako FORMA/FORM, tworząc przedmioty z miedzi i mosiądzu. Ta druga działalność daje mi silne poczucie sprawstwa (bo mogę!). Marzę, że za kilka lat pasja przerodzi się w główne zajęcie zawodowe, jako projektant i producent klasycznych "rzeczy do mania". 

Moim głównym zainteresowaniem jest forma, prosta ale z ukrytym tzw. "smaczkiem". Pierwsze dwie partie były realizowane od podstaw manualnie. Obecnie surowe kształty, po cięciu wodą, staram się wykończyć indywidualnie aby każdy przedmiot był unikatowy. Patynę do otwieraczy i kamieni "do mania" dobieram losowo, a ich ilość zakładam z góry na dany miesiąc i ewentualnie moderuję.

Staram się by każdy otwieracz czy przedmiot, który tworzę spełniał wymogi estetyczne i funkcjonalne. Swoje produkty poddaję surowej ocenie i dbam by pasowały do konwekcji, dzięki której nabywają nietuzinkowego charakteru, a przy tym są w pełni użytkowe, jak na możliwości ich FORMY i zastosowanych materiałów.

Instagram: @formaform

Uwaga:

W wyniku procesu patynowania, wraz z upływem czasu, kolor miedzi i mosiądzu ulega zmianie.